Hakkımızda  

30 + Yıllık MİKRO bilgi ve birikimimizi değerli iş ortaklarımız ve kullanıcı dostlarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bigus MİKRO'nun tüm ürün gamlarına %100 tam destek verir.

Bigus, Bilişim sektörüne yazılım ve donanım konusunda (1988 Yılında MİKRO yazılımevi nde başlayan yolculuk, daha sonra 1995 yılında Parantez Bilgisayar adı altında Mikro dağıtıcılığı ile devam etti. Mikro'nun talebi üzerine kurulan "Bigus " aynı zamanda Mikro'nun ilk çözüm ortağıdır.) hizmet veren uzman ekiplerin bir araya gelmesiyle 2005 yılında kurulmuş bir  yazılımevi firmasıdır. Sektöre el terminalleri yazılımı , masa üstü yazılımları  ve web (B2B) çözümler sunan yazılımlar üretmektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen  yazılımevlerinden  MİKRO’nun güçlü bir çözüm ortağı ve Yetkili Dağıtıcısı  olup, Mikro yazılımlarına %100 entegre online ve offline çözümler üretmektedir.Bigus’un Mikro’ya entegre çözümleri ,bağımsız paket yazılımları ve firmaların kendi bünyelerine has özel yazılımları bir çok sektörde başarı ile uygulanmaktadır. Ayrıca MİKRO'nun yoğun emek gerektiren ürün gamı ERP, MRPII gibi ürünlerini de uzman ekibi ile mükemmel bir şekilde yönetebilmektedir.


Vizyonunu”Bilişimde empati”  olarak belirleyen Bigus’un faaliyet alanları, sunduğu ürün ve çözümler kısaca şunlardır;

Otomatik Veri Toplama    Barkod Yazıcılar,  Barkod Okuyucular, Mobil Terminaller, Mobil Yazıcılar, Kablosuz Ağ Ürünleri, RFID Sistemleri,   

Tedarik Zinciri Yönetimi   DepotPro , (Depo ve  Ambar Yönetim modülü) , DepotMarceting, (Market otomasyonu modülü) , Stockman, ( Stok Kontrol ve  sayım modülü) , Bionic ( Mobil Soğuk satış ) , Dynamic  (Mobil Sıcak satış Sistemi), BigusShop, ( Mağaza Satış  ve sipariş sistemi)

Web (B2B ve B2C)  BussinesWeb , (Mikro’ya Entegre Web Çözümler)

Paket Çözümler Aktarıcı   ( Konsolidasyon)

Özel Yazılımlar  Kumaşçı, (Kumaş ve top takibi) ,BigusRaf, ( Depo ve Raf takibi yönetimi) Kantarcı, (Kantar Yönetimi),  BigusBüro, (Kırtasiye otomasyonu)
Kanal yönetimi üzerinden çalıştığı iş ortaklarının yanısıra,  Ticaret ve Hizmet sektöründeki bir çok firmaya çözümler sunan Bigus’un , kurduğu sistemler ve sağladığı çözümler, bu kuruluşların iş süreçlerinin kontrol altına alınmasında ve verimliliğin artmasında büyük rol oynamıştır.
Bigus, Bilişimde empati ilkesi ile kendisini müşterinin yerine koyarak, müşteri  memnuniyetinden ödün vermeden müşterisinin ihtiyaçlarına odaklanır. Bu sayede  verimlilikte artış sağlarken, yeni ürün ve hizmetleri de son derece kaliteli bir şekilde  pazara sunar. 

Bigus Bilişim Geliştirme ve Uygulama Hizmetleri.Tic Ltd.Şti.

 

Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sk. No:6/10 Ada Residence Kat:2 No:40 Mecidiyeköy

34394 Şişli-İstanbul /TÜRKİYE

Tel : 444 5 305

+90 212 288 64 95

+90 212 288 64 96

+90 212 288 64 97

+90 532 334 51 07

Fax: +90 (212) 275 47 40