Parantez Bilgisayar

30 yılı aşkın tecrübemizle 1995 yılından beri Parantez Bilgisayar Markası altında hizmet veriyoruz. Yaklaşık 18 yıl MİKRO yazılımın  Avrupa Yakası Yetkili Dağıtıcılığını yaptık. Şu an Mikro'nun  Çözüm Ortağı olarak devam ediyoruz

Temel faaliyet alanımız MİKRO programlarının satış ve satış sonrası destek hizmetleri... Mikro’nun bütün ürün gamına tam destek veriyoruz. Profesyonel ve güler yüzlü hizmet prensibimizle MİKRO çözümlerini tercih eden müşterilerimizin aldıkları programları en yüksek verimle ve sorunsuzca kullanmalarını sağlıyoruz.

Yaptığımız iş, doğası gereği, güven üzerine kurulmuş uzun sürekli ilişkileri gerektiriyor. Bize firmalarının bilişim altyapısını ya da muhasebesini emanet eden dostlarımıza artık “müşteri” gözüyle bakmıyoruz. Uzmanlarımız, bir ihtiyaç ortaya çıktığın da, dostlarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor, yazılı m ve donanım konusunda en yüksek faydayı sağlayacak sistemleri öneriyoruz.


İstenirse, bu sistemleri, projelendirme, satın alma, kurulum ve eğitim adımlarını üstlenerek “anahtar teslimi çözüm” olarak, çok makul bütçelerle dostlarımıza sunuyoruz.