FLY İşletme yönetimi çözümleri

İşletme yönetimi çözümlerimiz ile, üretiminizi tüm kaynaklarınızı planlayarak MRP2 boyutunda yönetebilir, müşteri ve tedarikçilerinizle olan tüm ilişkilerinizi kayıt altında tutup analiz edebilir, işe alımdan kariyer planına kadar insan kaynakları süreçlerinizi takip edebilir, tüm e-Dönüşüm sürecinizi yönetebilir, Kısaca işletme çözümleri ile kusursuz bir yerli ERP yazılımına sahip olabilirsiniz.

İlişkiler Yönetimi

Bu çözüm ile satış ve satınalma yapmış olduğunuz tüm firmalar ve kişiler ile kurulan ilişkileri takip edebilirsiniz. Müşteri ve tedarikçileriniz ile yaptığınız temasları kayıt altına alarak, temas kriterlerine göre aksiyon alıp etkin bir ilişki yönetimi yapabilirsiniz.

İleri Seviye Muhasebe Yönetimi

Bu çözüm ile UFRS, enflasyon muhasebesi ve konsolide muhasebe yapabilirsiniz. İşletmeniz Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (UFRS) veya SPK’ye tabi ise konsolide mali tablolarında yer alan iştirakleriniz için SPK Seri XI, No: 29’a uygun raporlama gerçekleştirebilirsiniz. Enflasyon muhasebesi yönetimi ile de enflasyon düzeltmesi işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz. Grup şirketiniz ile dış yazılımlara (3. parti) ihtiyaç duymadan, farklı ortaklık yapılarını tanımlayarak konsolide olarak bilanço ve gelir tablosunu tek tıkla hazırlayabilirsiniz.

İleri Seviye Üretim Yönetimi 

Bu çözüm ile üretim planlama ve izleme, üretim rota planlama, tarih bazında tedarik planlama ve izleme, sonlu kapasite kaynak planlama ve fiili maliyetlendirme yetenekleri ile üretim takibinizi en ince ayrıntısına kadar yapabilirsiniz. Üretimde de toplam kalite yönetimi ile sağlıklı büyür, küresel pazarda rekabet edebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi

Bu çözüm ile işe girişten ayrılana kadar çalışanlarınızın; izin, performans, kariyer/eğitim planlamalarını yapabilir, çalışanlarınızı bilgi, yetenek ve birikimlerine göre değerlendirebilirsiniz. Çalışanlarızın performanslarını ölçebilir, bu doğrultuda kariyer/eğitim planlamalarını yapabilirsiniz.

İş Zekâsı

Bu çözüm ile verilerinizi istediğiniz detayda inceleme imkânına sahip olur ve var olan veri küplerinizi kullanabilirsiniz ya da kendi küplerinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.