Sektörel çözümler

Gayrimenkul, Perakende, İş Makinesi Kiralama, Akaryakıt ve Dayanıklı Tüketim Malları sektörlerinden birinde faaliyet gösteriyorsanız sektörel çözümleri ile Mikro Fly işinize büyük katkı sağlayacak.

Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Bu çözüm ile pompadan markete kadar akaryakıt istasyonlarınızın tüm faaliyetlerini kontrol edebilirsiniz. Akaryakıt, yağ ve katkı maddelerinin satışlarını kredi kartlı ve yakıt kartlı olarak ayırıp takip edebilirsiniz. Üstelik çalışanlarınızın vardiya hesaplarını da kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tamir/Teknik Servis Yönetimi

Servis noktalarınızı baştan sona yönetir, müşterilerinizden gelen servis taleplerini (garanti dâhilindeki ve haricindeki) tek tuşla ilgili servis noktasına iş emri olarak atayabilirsiniz. Ayrıca servis süreçlerinizi uçtan uca takip edebilirsiniz.

Perakende Yönetimi

Bu çözüm ile Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen hemen tüm kasalar ile ve yeni nesil yazar kasalar (ÖKC-Ödeme Kaydedici Cihazlar) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip olursunuz. Satışları anlık olarak takip edebilir, stok, cari ve muhasebe verilerini gün sonunu beklenmeden elde edebilirsiniz. Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri vb. cihazlarla kolaylıkla verileri transfer edebilirsiniz. Mağazalarınız arasında etkin iletişim kurabilir, anlık stok bilgisi tutulabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Promosyon Yönetimi

Bu çözüm ile stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilir ve bu promosyonların ilgili stok satışlarında uygulamasını sağlayarak dilediğiniz zaman, dilediğiniz formatta detaylı analizlerinizi alabilirsiniz.

Kiralama Yönetimi

Kiralama sektörüne özel olarak geliştirilen bu çözüm; Finans, Muhasebe ve Tamir Servis Merkezi Yönetimi ürünlerini de kapsayan paket ile uçtan uca süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Kiralama sürecinizi talepten teslimata kadar otomatize edebilir, makine parkınızı tüm ayrıntıları ile izleyebilirsiniz. Kiralanan makinaların ayrıntılı maliyet analizini yapabilirsiniz. Gelecek döneme ait periyodik faturalamaları kolaylıkla yapabilirsiniz.