Ana Paket

Ana paket çözümlerimiz aşağıdaki gibidir.

Stok/Ürün Yönetimi

Bu çözüm ile stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör vb. kırılımlarda tanımlayabilir ve analiz edebilirsiniz. Stoklarınıza minimum ve hedef seviye belirleyebilir, buna bağlı satınalmalar gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hizmet satış sözleşmelerini ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi

Satınalma ve tedarikçi yönetimi çözümü ile satınalma, teklif yönetimi, sipariş ve irsaliye-fatura süreçlerinizin tüm aşamalarını eksiksiz yönetebilirsiniz. Satınalma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştıran ve onaya sunan Mikro Jump ile en doğru kararı alabilirsiniz. Satın alma şartlarına uygunluk kontrolü özelliği sayesinde yaptığınız anlaşmalar ile sipariş, irsaliye, fatura uyumunu da denetleyebilirsiniz.

Bu çözüm ile satışlarınızı tekliften siparişe kadar, rezervasyon, lojistik detaylı sevkiyat ve faturalama işlemleri yaparak işleriniz aksamadan yönetirsiniz. Satışlarınızda müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Masraf Yönetimi

Masraf yönetimi çözümü sayesinde sınırsız sayıda masraf, gelir merkez, gelir/gider kalemi tanımlaması ve takibini yapabilirsiniz. Dönemlere yayılan masraflarınızı da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Finans Yönetimi

Mikro Jump’ta finans yönetimi, işletmelerin menkul varlıklarını en etkili şekilde yönetmelerini sağlayacak özelliklerle donatılmıştır. Mikro Jump’ın finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri ile işletmenizin geleceğine yönelik öngörülerde bulunabilirsiniz. Birden fazla işletmeniz varsa nakit akışınızı konsolide olarak görebilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi ile kullanmakta olduğunuz spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alıp ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

Bütçe Yönetimi

Bütçe yönetimi sayesinde tüm birimleriniz için detaylı (satış, satınalma, masraf vb.) bütçeler oluşturarak planlı büyüyebilirsiniz. Ayrıca hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmalarını yaparak işletmenizde işler planladığınız şekilde gitmez ise önlemler alabilirsiniz.