Mikrofortuna | Bulut Bilişim Çözümü

Mikro Yazılım'dan Küçük İşletmeler ve Girişimcilere Yönelik Bulut Bilişim Fırsatı

Mikro Fortuna Bulut Bilişim Sistemleri Hakkında

Mikrofortuna, Mikro Yazılım’ın www.mikrofortuna.net adresinde özellikle Küçük İşletmeler ve Girişimcilere yönelik olarak sunduğu Bulut Çözümüdür.

Mikrofortuna, işletmenin boyutu büyüdükçe gelişen ihtiyaçlara yönelik olarak verdiği hizmetleri artırma kapasitesine sahip son derece esnek bir Bulut Çözümü olarak konumlanmaktadır.

Mikro Yazılım, bütçe ve olanakları kısıtlı olduğu için iş süreçlerini elektronik ortama taşıyamayan küçük işletmeler ve girişimcilere, Mikrofortuna ile çok düşük maliyetlere kiralanabilir bir Bulut Çözümü sunuyor. İşletmenin boyutu büyüdükçe artan gereksinimlere de yanıt verecek esneklikte geliştirilen Mikrofortuna, bir Bulut Bilişim çözümü olarak, firmaları bugünden geleceğe taşıyacak nitelikte kurgulanmıştır.

Mikrofortuna, Mikro Yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş online çalışan web tabanlı bir yazılımdır. Server, bilgisayar, disk, elektrik, bakım, BT elemanları gibi tüm giderlerinizi sıfıra indirir. Sadece arkanıza yaslanıp istediğiniz yerden istediğiniz anda istediğiniz işlemi yapmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Yeni Firmalar ve KOBİ’ler için Mikro Fortuna Bulut Sistemleri

Yeni bir firma mı kuruyorsunuz? Siz firmanızı büyütmek için yeni anlaşmalar, pazarlama stratejileri, satış planlamaları için toplantılar yaparken tablet, notebook veya telefonunuzdan şirketinizin satışlarını, kasa ve banka hareketlerini, satış grafiklerini, gelir gider tablolarını tek tıkla görebileceksiniz. Ayrıca bu toplantılar sırasında yaptığınız anlaşmaları hemen kayıt edip şirketinizdeki iş arkadaşlarınızın o anda bundan haberdar olmasını da sağlayabileceksiniz. Tek yapmanız gereken hemen www.mikrofortuna.net adresinden ücretsiz bir hesap açmak.

Mikrofortuna ile Şirket Varlıklarınıza Her Yerden Kolay Erişim

Cep telefonunuzdan ya da kullandığınız tablet bilgisayardan şirketiniz ile ilgili varlıklarınız, nakit akışınız, satış istatikleriniz, masraf detaylarınız, kasa ve banka durumlarınız, gelir gider tablolarınız tek tıkla yanınızda olacak.

Mikrofortuna ile Finansal İşlemlerinizi Kontrol Altına Alın

Mikrofortuna finans modülü; nakit, çek, senet ve banka işlemlerini kayıt altına almak ve raporlamak amacı ile hazırlanmıştır. Finans modülü ile; İşlemlerinizi yerel ve farklı döviz cinslerinden yapabilirsiniz. Kasa, banka, cari hesap bakiyeleri yerel veya farklı döviz cinslerinden takip edilebilir, cari hesaplarınıza ait yapılacak ödeme ve tahsilatlar vade detaylı izlenebilir, nakit akışınızı, nakit akış raporu ve nakit akış analizi sayesinde kontrol altına alabilirsiniz. Ayrıca yerel para biriminden farklı olan hesaplarınızda oluşan kur farklarını sistem tarafından oluşturarak hesaplarınıza yansıtabilirsiniz.

Mikrofortuna ile Muhasebe Raporlarınızı Evraklara Boğulmadan Hazırlayın

Mikrofortuna ile birlikte muhasebe işlerinin belgelerle boğuşma, sıralama, analiz işlemleriyle uğraşma sorunları ortadan kalkmıştır.Web tabanlı programımız Mikrofortuna ile ihtiyaç duyulan tüm muhasebe belge ve analizlerine en hızlı şekilde bulundukları yerden ulaşma imkanına sahipsiniz. Mali müşavirler dil desteği ile uluslararası mükelleflerin yabancı ortaklarına raporlarını hazırlayabilir, doğrudan kayıtlara istedikleri yerden ulaşabilir, bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi istediği ortamı kullanabilirler.

Bilişim Altyapı Maliyetlerinden Mikrofortuna ile Kurtulun

Genelde BT Departmanlarının yakındıkları kullanıcı şikayetleri ve onlara ayrılan zaman konuları, Mikrofortuna ile sorun olmaktan çıktı. Ayrıca yeni bir server, disk, DataBase programı lisansları ve server lisansları gibi tüm maliyetlerden kurtularak şirketinizin yatırım maliyetlerini düşürmüş olacaksınız.

Satış Süreçlerinizi Mikrofortuna ile Yönetin

Mikrofortuna tekliften satış sözleşmesine, siparişten sevkiyata kadar tüm yurt içi ve yurt dışı iş süreçlerinizi onay mekanizması ile kontrol altına alarak takip edebileceğiniz, plasiyer, bölge, müşteri grubu, ürün grubu gibi birçok detayla raporlayabileceğiniz bir platform olarak hazırlanmıştır.